Termin realizacji od 3 do 14 dni roboczych, licząc od oględzin i przekazania kompletu dokumentacji. W przypadku dużych lub wyjątkowo skomplikowanych zleceń termin jest negocjowany indywidualnie.

Wstępne oszacowanie kosztu sporządzenia konkretnego świadectwa, audytu lub projektu instalacji przedstawimy Państwu po nawiązaniu z nami kontaktu pocztą e-mail lub telefonicznie. W przypadku składania zapytań o koszt prosimy o podanie jak największej liczby szczegółów na temat obiektu np: jego przeznaczenia, rodzaju posiadanej dokumentacji, powierzchni i ewentualnie kubatury, poziomu skomplikowania bryły budynku, wyposażenia technicznego. Przyspieszy to znacznie proces szacowania kosztu.

Propozycję ceny sporządzenia świadectwa, audytu lub projektu instalacji przedstawimy po zapoznaniu się z posiadaną przez Państwa dokumentacją i dokonaniu oględzin budynku.

Istotny wpływ na cenę wystawienia świadectwa ma jakość i rodzaj dokumentacji. Dla obiektów istniejących i projektowanych będziemy w szczególności potrzebować następującej dokumentacji:


W przypadku niekompletnych informacji niezbędne będzie dokonanie inwentaryzacji. Proponowane ceny są cenami netto i nie zawierają kosztu przeprowadzenia inwentaryzacji i/lub innych czynności dodatkowych.

Cena usługi obejmuje:DORADZTWO
  INSTYTUT
  PROCESÓW
  BIZNESOWYCH
KONTAKT
Wykonanie:
mprojekty.com
DORADZTWO
projekty rozwiązań
realizacje, audyty
ŚRODOWISKO
certyfikaty energetyczne
audyty energetyczne
projekty instalacji
KOMUNIKACJA
szkolenia
tłumaczenia
ŚRODOWISKO
KOMUNIKACJA
Wszystkie nazwy produktów, marek oraz firm wymienione w tym serwisie www są zastrzeżonymi znakami towarowymi swych właścicieli, używanymi wyłącznie w celach informacyjnych.
Copyright © 2009
Instytut Procesów Biznesowych sp. z o.o.
DORADZTWO
DORADZTWO
ŚRODOWISKO
certyfikaty energetyczne
audyty energetyczne
projekty instalacji
szkolenia
tłumaczenia
ŚRODOWISKO
KOMUNIKACJA
DORADZTWO
ŚRODOWISKO
KOMUNIKACJA
analizy, modele, zmiany
Instytut Procesów Biznesowych sp. z o.o
MAPA
O INSTYTUCIE
WSPÓŁPRACA

NAPISZ DO NAS
Strona główna > ŚRODOWISKO > certyfikaty energetyczne > Warunki realizacji

Warunki realizacji
KOMUNIKACJA
KOMUNIKACJA
Wszelkie prawa zastrzeżone.